Levná dovolená u moře 2013

Levná dovolená u blízkých moří

Za málo peněz můžete prožít krásnou dovolenou u blízkých moří. Stále vedou pobyty v Chorvatsku a Itálii buď vlastní dopravou nebo luxusními autokary. Také do Řecka a Bulharska se dá cestovat vlastním autem či autokarem, což je cenově velmi přijatelné. Ve všech těchto zemích je možnost ubytování v apartmánech a penzionech, většinou bez stravy, avšak existují také pobyty s polopenzí. Hotelové ubytování bývá s polopenzí nebo jen snídaní v levnější variantě.

Také u levnějšího typu dovolené se dají najít lokality, kde je vyžití zvláště pro děti. V některých letoviscích jsou k dispozici aquaparky s tobogány, skluzavkami, pak animace pro děti, kdy je plně zabaví profesionální animátor a vy můžete zatím relaxovat. Dobře je postaráno o děti například v Neptun klubech v Chorvatsku, nudit se nebudou ani v okolí italského Lignana.

V dětských klubech v Bulharsku zase pořádají vyškolení pracovníci různé soutěže, hry (v češtině), vedou výtvarné kroužky.

First minute nebo last minute

Je diskutabilní, zda pořídíte dovolenou levněji na first minute (v první minutě), kdy CK nabízejí velké slevy, možnost cestování až 2 dětí zdarma do určitého termínu, nebo vyčkávat na last minute nabídku, která může vyjít levněji, ale nemusí.. Tam už je pak omezená možnost volby, a to jak lokality, tak ubytování, místa odletu. Zvláště rodiny se dvěma dětmi bývá těžké uspokojit z nabídky last minute.

Pokud nejste vázáni termínem letních prázdnin, může být vaše dovolená v před a posezónních termínech rovněž levnější.

U nás najdete to správnou dovolenou, stačí se podívat do naší nabídky zájezdů

Last minute Egypt

Kompletní nabídka Last minute Egypt

Last minute Itálie

Kompletni nabídka Last minute Itálie

Last minute Španělsko

Kompletní nabídka Last minute Španělsko

Last minute Řecko

Kompletní nabídka Last minute Řecko

Last minute Turecko

Kompletní nabídka Last minute Turecko
Dovolená Egypt | Dovolená Itálie | Dovolená Řecko | Dovolená Tunisko | Dovolená Turecko | Dovolená Španělsko